4. » PERFECT CLEAN CLUB

PERFECT CLEAN CLUB

Antreprenor: Niculaie Sâmbeteanu
Mun. Călăraşi, Str. Porumbeilor, Nr.2, Jud. Călărași

Oportunitatea de afacere de a presta servicii de curățenie persoanelor fizice și juridice, instituțiilor și a scărilor de bloc, apare ca o consecință a modului de viață alert al posibililor clienți.

Societatea va presta servicii de curățenie, iar acestea vor fi personalizate pentru:
- Persoane fizice (apartamente, vile, garsoniere, case);
- Persoane juridice (sedii firme, cabinete, bănci, asociații proprietari, etc.);
- Instituții publice.

Scopul companiei este acela de a oferi servicii prestate calitativ clienților, de a proteja mediul înconjurător prin folosirea detergenților ecologici.

Societatea va oferi clienților servicii de curățenie. Acestea vor fi orientate către client sub forma de „pachete”, fiind negociate şi adaptate în funcție de nevoile acestora.

- Pachet curățare birouri/spații comerciale.
- Pachet curățare după constructor.
- Pachet servicii curățenie scări de blocuri.
- Pachet pentru apartamente/case personalizat în funcție de cerințele clientului.