4. » DAV EXCAV

DAV EXCAV

Antreprenor: HORVATH ROMULUS-ALIN
Municipiul Făgăraș, str. Cîmpului nr 48A, Jud. Brașov

Principalul obiectiv al firmei este să ofere soluții optime, de calitate, care să respecte cerințele clienților, termenul de execuție al lucrărilor și bugetul alocat. Din tipologiile de lucrări pe care societatea le oferă clienților enumerăm următoarele: lucrări de curățare a amplasamentelor, împrejmuirea amplasamentelor, defrișarea terenurilor, curățare de arbuști și tufișuri, săpare și îndepărtare a stratului vegetal, nivelare a terenului și efectuarea de săpături etc.
Valorile societății sunt: profesionalismul echipei, experiența, clienții și piața liberă. Numai datorită unei echipe puternice, unite și bine pregătite profesional, scop fiind acela de a dezvolta activități în domeniul de amenajare a terenurilor și de a atinge un înalt nivel de expertiză asupra acestui sector.